ड्रग्स ओवरडोज़को कारण हॉस्पिटलमा भर्ना पप गायिका डेमी लोभेटो, उपचारपछि फर्किन घर

क्यालिफोर्नियाकी 25 वर्षीया पप गायिका र लेखक डेमी लोभेटो हॉस्पिटलबाट छुटेकी छन । डेमी आफ्नो घर मा जुलाई 25 मा ड्रग्स ओवरडोज़ भएको अवस्था मा पाइएकी थिइन यस पछि उनले मेडिकल सेन्टरमा भर्ना गरियो । जहाँ मेडिकल स्टाफले बताए कि डेमीको यो अवस्था ड्रग्सको ओभरडोजको कारणले गर्दा भएको हो। डेमीको यो अवस्थाको बारेमा सुरूको रूपमा फ्यानहरूले सोशल मिडियामा उनीहरूको द्रुत रिकभरीको लागि प्रशंसकता गरेका थिए।

यद्यपि यो समयमा डेमीले इन्स्टाग्राममा एउटा पोष्ट लेखेकी छन कि यो लतबाट छुटकारा पाउन केही समय लाग्दछ।

उनलाई प्रशंसकहरूलाई धन्यवाद दिएकी छन । डेमी जसले धेरै हलिवुड गीतहरू जस्तै हार्ट अटैक, स्टोन कोल्ड और टेल मी यू लव जस्ता हिट गीतहरुले प्रशंसकहरूको मन जितेकी छन , परिवारमा साथी र साथीलाई धन्यवाद दिदै तिनले यस्तो लेखेकी छन : “म परमेश्वरलाई धन्यवाद चढाउन चाहन्छु, जसले मलाई जीवित बनायो र मलाई सुरक्षित राख्यो।” तपाईंको प्रेम र दयाले मलाई यस कठिन समयमा बाहिर निकाल्न सहयोग गर्यो। ”

प्रियंका चोप्राले पनि ट्वीट गर्दै दामीले चाँडै रिकभरी गर्ने प्रतिज्ञा गरेकी थिइन ।

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *