बलिउड समाचार

प्रभाषद्वारा अभिनीत चलचित्र “साहो” का मेकर्सबाट आयो यस्तो समाचार

प्रभाष और श्रद्धाको आउदो चलचित्र ‘साहो’ को चर्चा गएको समयदेखि निकै चलिरहेको छ । यसको प्रमुख कारण यो पनि हो कि ‘बाहुबली’ जस्तो मेगा ब्लॉकबस्टर चलचित्रपछि प्रभाष अरु कुनै चलचित्रमा देखा परेका छैनन् । ‘बाहुबली’ ले केवल प्रभाषलाई तेलुगू चलचित्रमा महान अभिनेता बनाएन , यद्दपि भारतको सबै ठाउँमा पनि अभिनेताको लोकप्रियतामा जबरदस्त प्रसिद्ध बनायो । अहिले भारतीय मीडियामा यो समाचार आईरहेको छ कि प्रभाषको आउदो चलचित्र ‘साहो’ को शूटिंग दिसंबरसम्म सकिने भएको छ ।

‘साहो’ को मेकर्सले प्रभाषको फैन फॉलोइंगलाई ध्यान मा राखेर यो चलचित्रलाई राम्रो बनाउन कुनै कसर नराखेका बताएका छन । मुख्यतया चलचित्रको एक्शन सिनको ग्रैंड लेवलमा शूटिंग गरिरहेका छन् । गएको दिनमा यो समाचार आएको थियो कि ‘साहो’ का मेकर्सले चलचित्रलाई एक्शन सीक्वेंस को भव्य बनाउनको लागि वीएफएक्सको साथ-साथ रियल एक्शन पनि शूटिंग गरिरहेको छन् , जसले आॅडियंसलाई ओरिजनल अनुभव दिन सकोस् ।

चलचित्रका मेकर्सले दिसंबरमा यसको आखिरी शेड्यूलको शूटिंग पूरा गर्ने छन् । यस पछि पोस्ट प्रोडक्शनको काम शुरू हुनेछ । भारतीय मीडियाका अनुसार ‘साहो’ को आखिरी शेड्यूल दिसंबरमा रोमानियामा शूटिंग हुनेछ । चलचित्रको केही एक्शन सीक्वेंसको शूटिंग गएको दिन अबु धाबीमा गरेका छन् । चलचित्रमा प्रभाष और श्रद्धाका अलावा नील नितिन मुकेश, चंकी पांडे र मंदिरा बेदी जस्ता कलाकार पनि देखा पर्ने छन । चलचित्रको निर्देशन तेलुगू चलचित्रका प्रख्यात डायरेक्टर शुजीत गर्दै छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *